درباره ما

دیگچه یک سرویس سفارش آنلاین غذا است که برای کاربران فارسی زبان دنیا سرویس های متعدد، متفاوت و جذابی را یکجا گرد هم آورده است تا بتوانند فقط از طریق این اپلیکیشن کاربرپسند، با کیفیت و هوشمند به تمامی خوراکی های خود در تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن با بهره مندی از تیم خبره استارتاپی و کارشناسان متخصص و متعهد درصدد است بهترین و متنوع ترین خدمات را برای کاربران فراهم آورد.

ماموریت دیگچه، فراهم نمودن دسترسی سریع در بستری ایمن برای سفارش آنلاین غذا و خوراکی در هر شهر، تنها از طریق یک پلتفرم ساده است. کاربران تنها با یکبار عضویت و با یکبار ورود ‎(log in)‎ می توانند به کلیه خدمات دیگچه دسترسی داشه باشند و به تناسب نیاز خود از آن استفاده کنند. بنابراین دیگچه افتخار ارائه خدمات به طیف گسترده ای از کاربران با سلایق مختلف را داراست.

با توجه به رسالت تعاملی دیگچه، با بهره مندی از تامین کنندگان متعدد، متنوع و قابل اطمینان، مواد غذایی مناسب و مورد نیاز کاربران فراهم می شود.

اگر میخواهید دسترسی ساده و تنها با چند کلیک به تمامی فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های اطراف خود داشته باشید هم اکنون به جمع خانواده دیگچه بپیوندید

.

بنیانگذار : حسین معتمدزاده

تلفن ثابت : 28425268-021

آدرس پستی : دزفول کوی حافظ خ 12